A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Тульчинський центр первинної
медико-санітарної допомоги"
Тульчинської міської ради

Новини

Благоустрій прилеглої території.

До дня святкування 412-річниці міста Тульчин впрацівниками КНП "Тульчинський центр ПМСД" Тульчинської міської ради був проведений благоустрій прилеглої території.

13:56 13.09.2019

ЯКІ АНАЛІЗИ ТА ТЕСТИ МОЖНА ЗРОБИТИ БЕЗОПЛАТНО У СВОГО ЛІКАРЯ?

Пацієнт, що подав декларацію про обслуговування у лікаря первинної ланки, може отримати безоплатно - тобто без будь-яких доплат або придбання витратних матеріалів - низку лабораторних діагностичних досліджень та швидких тестів. Серед них - 4 лабораторні дослідження та 4 швидких тести.

07:57 10.09.2019

У Міністерстві охорони здоров’я у понеділок, 2 вересня, відбулася зустріч-знайомство міністра Зоряни Скалецької з колективом відомства.

У Міністерстві охорони здоров’я у понеділок, 2 вересня, відбулася зустріч-знайомство міністра Зоряни Скалецької з колективом відомства.

09:59 04.09.2019

Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків - роз’яснення від МОН і МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство освіти і науки України закликає батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення.  Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та міністра освіти і науки Лілії Гриневич у приміщенні Будинку Уряду.

14:01 15.08.2019

Вінниччина посідає ІІ місце серед регіонів за кількістю виписаних е-рецептів "Доступні ліки"

Сімдесят аптечних закладів Вінниччини уклали договір із Національною службою здоров'я України щодо фінансування Урядової програми «Доступні ліки». Загалом в області існує 275 місць відпуску лікарських засобів за е-рецептами сімейних лікарів.

08:03 09.08.2019

10 здорових звичок, які людина може мати неусвідомлено

Склався такий стереотип, що в гонитві за здоровим способом життя необхідно відмовитися від усіх земних задоволень, харчуватися виключно правильною їжею і проводити в тренажерних залах більшу частину свого часу.

08:29 07.08.2019

Як і де отримати якісну медичну допомогу при інфаркті

МОЗ України в рамках спільного проекту МОЗ України і Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” розпочало інформаційну кампанію про своєчасне безоплатне лікування інфаркту. Мета кампанії - сприяти підвищенню обізнаності людей, яку допомогу гарантує держава і як отримати її. Ця кампанія підкріплюється рекламою в громадському транспорті в 14 містах по всій Україні, відеорекламою в інтернеті та роботою з регіональними ЗМІ.

10:06 05.08.2019

Запрошуємо до співпраці аптечні заклади м.Тульчин

Комунальне некомерційне підприємство "Тульчинський центр ПМСД " Тульчинської міської ради запрошує до співпраці аптечні заклади м.Тульчин для забезпечення лікарськими засобами пільгової категорії населення згідно постанови Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. № 1303 “Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”

10:21 01.08.2019

Захворюваність на кір зросте з початком навчального року — зробіть щеплення до вересня

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 30-го тижня 2019 року на кір захворіли 214 людей — 110 дорослих і 104 дитини. Щеплення — єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності.

12:21 30.07.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування