A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Тульчинський центр первинної
медико-санітарної допомоги"
Тульчинської міської ради

Новини

Шановні пацієнти Тульчинського міського центру ПМСД!

В зв’язку з великою загрозою зараження коронавірусом, просимо обмежити відвідування лікарів, без нагальної потреби. Максимально використовуйте можливість попереднього запису на прийом до лікаря за телефоном реєстратури 2-34-30 або через сайт HELSI.mе, , http://tulchyn.health.org.ua/news/1571314919/ або за особистим телефоном лікаря, з яким у вас укладена декларація. Всі рецепти, довідки, не термінові консультації, можна узгодити в телефонному режимі та потім отримати без черг у свого лікаря, або його медсестри. Не створюйте черг у коридорах амбулаторії! Мінімізуйте перебування на близькій відстані до інших людей! Пацієнти з ознаками респіраторних інфекцій: кашель, нежить, висока температура, повинні використовувати маски. Не піддавайтесь паніці, та застосовуйте елементарні заходи безпеки: миття або обробка рук спиртовмісним антисептиком, максимальне обмеження контактів з іншими людьми. Якщо ви бачите чергу біля кабінету свого лікаря, краще зачекайте надворі, та узгодьте з лікарем, можливість прийому без тривалого очікування під дверима. Особливо наголошуємо, на обмеженні перебування в людних місцях літніх людей, адже для них коронавірус несе смертельну небезпеку. Смертність людей цієї вікової категорії найвища!

14:06 17.03.2020

ОГОЛОШЕННЯ!

КНП "Тульчинський центр ПМСД" Тульчинської міської ради повідомляє, що відтепер записатися на електронну чергу до сімейного лікаря можна в реєстратурі Тульчинської амбулаторії ЗПСМ, яка знаходиться за адресою м.Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 92 Б, або за номером телефону 2-34-30.

16:28 13.03.2020

Матеріали щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Міністерство охорони здоров’я України продовжує системно працювати над розробкою великої кількості інформаційних матеріалів для всіх верств населення щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в країні. 

13:17 13.03.2020

На Вінниччині телефонний номер екстреної меддопомоги 103 виконуватиме функцію «гарячої лінії» з питань коронавірусу

В області діятиме цілодобова «гаряча лінія» для інформування населення щодо отримання медичної допомоги  у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19.

13:35 12.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування