A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Тульчинський центр первинної
медико-санітарної допомоги"
Тульчинської міської ради

Новини

Вітаємо з Днем Вишиванки!

Адміністрація та колектив КНП "Тульчинський центр ПМСД" Тульчинської міської ради  Вітає з Днем вишиванки! Не забувайте про своє коріння, національна пам'ять – надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти і передати нащадкам. Нехай ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день!

19:07 20.05.2021

З міжнародним днем медичної сестри!

Дорогі наші медичні сестри! У цей день ми раді привітати вас з професійним святом і сердечно подякувати за вашу важливу і гідну працю. Ви – добрі феї в білих халатах, рятівниці людського здоров’я, справжні зброєносці лікарів. Без вас робота медичних установ просто не була б можлива.  Хочемо побажати, перш за все, відмінного здоров’я і щастя в особистому житті. Нехай ваша доброта, чуйність і турбота повертається до вас у подвійному обсязі, радує вас приємними моментами, словами та посмішками людей, яких ви робите міцніше і щасливішим. Спасибі вам, чарівні сестри, за те, що ваші плечі витримують всі дані вам долею і професією тяготи!

09:31 12.05.2021

“Всесвітній тиждень імунізації. Попередь. Захисти. Зроби щеплення.”

Всесвітній тиждень імунізації (World Immunization Week) проводиться у другій половині квітня з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). Спочатку цей захід називався Європейської тижнем імунізації і охоплював, відповідно, тільки країни Старого Світу, однак поступово до нього приєдналися й інші континенти. Щорічно, починаючи з 2005 року, в Україні проходить Всеукраїнський тиждень імунізації.

10:48 26.04.2021

До Всесвітнього Дня здоров’я – 2021

Щорічно 7 квітня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров’я.

21:14 07.04.2021

Повідомлення щодо щеплення проти COVID-19

Адміністрація КНП «Тульчинський центр ПМСД» Тульчинської міської ради повідомляє, що з 25 березня 2021 року розпочав роботу «Стаціонарний пункт щеплення проти COVID-19». Медичні працівники які забезпечуватимуть проведення вакцинації у пунктах щеплень пройшли  спеціальну підготовку та володіють правилами організації і технікою проведення щеплень, а також навичками надання невідкладної допомоги в разі розвитку післявакцинальних реакцій/ускладнень та отримали відповідний сертифікат.

18:58 25.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування