A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Комунальне некомерційне підприємство "Тульчинський центр первинної
медико-санітарної допомоги"
Тульчинської міської ради

Новини

Карантин - це не чиясь примха, це єдиний спосіб зменшити наслідки пандемії.

Карантин - це не чиясь примха, це єдиний спосіб зменшити наслідки пандемії. Дотримуйтесь правил - зараз вони на вагу життя. Легковажність і безповідповідальність можуть дорого коштувати. Залишаючись вдома, працюючи і навчаючись дистанційно, ви убезпечуєте себе і оберігаєте інших. Бережіть себе і близьких. Разом ми сильніші.

23:00 31.03.2020

ЗАХИСТИ МЕДИКА - ВРЯТУЙ СЕБЕ

Рахунок КНП "Тульчинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тульчинської міської ради  для закупівлі засобів індивідуального захисту для медичних працівників нашого центру.

12:42 31.03.2020

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

Добрий день шановні жителі нашої громади! Вкотре звертаємось до вас з проханням залишатися вдома та без потреби не виходити!Не відвідуйте лікувальні заклади без потреби! З'явилися симптоми?Дзвоніть лікарю! Якщо ви чи ваша дитина потребує консультації лікаря з якої- небудь причини-телефонуйте своєму сімейному  лікарю за телефоном ,або напишіть Viber - заради вірішення спільної проблеми.Чим менше ви будете виходити з дому -тим менше шансів бути інфікованим вірусом або інфікувати когось,для кого вірус може бути смертельним. Консультуємо всіх,кому це потрібно! Приходити особисто на прийом тільки у разі крайньої необхідності,попередньо зателефонувавши лікарю.

12:25 26.03.2020

Благодійна допомога від Білозір Лариси Миколаївни для захисту медичних працівників в період спалаху коронавірусної інфекції COVID-19!

Адміністрація КНП "Тульчинський центр ПМСД" Тульчинської міської ради щиро дякує народному депутату Білозір Ларисі Миколаївні за надану благодійну допомогу для захисту медичних працівників в період спалаху коронавірусної інфекції COVID-19. 

10:10 26.03.2020

Шановні пацієнти Тульчинського міського центру ПМСД!

В зв’язку з великою загрозою зараження коронавірусом, просимо обмежити відвідування лікарів, без нагальної потреби. Максимально використовуйте можливість попереднього запису на прийом до лікаря за телефоном реєстратури 2-34-30 або через сайт HELSI.mе, , http://tulchyn.health.org.ua/news/1571314919/ або за особистим телефоном лікаря, з яким у вас укладена декларація. Всі рецепти, довідки, не термінові консультації, можна узгодити в телефонному режимі та потім отримати без черг у свого лікаря, або його медсестри. Не створюйте черг у коридорах амбулаторії! Мінімізуйте перебування на близькій відстані до інших людей! Пацієнти з ознаками респіраторних інфекцій: кашель, нежить, висока температура, повинні використовувати маски. Не піддавайтесь паніці, та застосовуйте елементарні заходи безпеки: миття або обробка рук спиртовмісним антисептиком, максимальне обмеження контактів з іншими людьми. Якщо ви бачите чергу біля кабінету свого лікаря, краще зачекайте надворі, та узгодьте з лікарем, можливість прийому без тривалого очікування під дверима. Особливо наголошуємо, на обмеженні перебування в людних місцях літніх людей, адже для них коронавірус несе смертельну небезпеку. Смертність людей цієї вікової категорії найвища!

14:06 17.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування